Ga direct naar de hoofdinhoud van deze pagina.

Beoordeling 9.4 gebaseerd op 30 individuele klantbeoordelingen op 5-sterrenspecialist

verander wachtwoord

  MADE IN HOLLAND
  MADE IN HOLLAND
lb-logo

Hoe bedenken we namen voor onze buitendouches?

U heeft misschien gemerkt dat onze buitendouches speciale namen hebben. Regelmatig wordt ons gevraagd waar deze ongebruikelijke namen vandaag de dag vandaan komen en dat inspireerde ons om dit artikel te schrijven.

Hoe we aan de namen komen?

De namen van LB Solutions buitendouches zijn geïnspireerd op wolkentypen zoals Cirrus, Cumulus en Stratus. Deze verwijzing naar wolken sluit aan bij het karakter van een buitendouche: verfrissend, natuurlijk en verbonden met water. De namen zijn gebaseerd op een internationaal classificatiesysteem voor wolken en worden gekozen op basis van klank, herkenbaarheid en designbeleving.

In dit artikel worden de volgende vragen beantwoord:

  • Waar komen de namen van buitendouches vandaan?
  • Wat betekent Cirrus of Cumulus bij buitendouches?
  • Waarom gebruiken merken wolkennamen voor producten?
  • Hoe worden productnamen gekozen?
  • Wat zijn de modellen van LB Solutions?

U heeft misschien gemerkt dat onze buitendouches speciale namen hebben. Regelmatig wordt ons gevraagd waar deze ongebruikelijke namen vandaag de dag vandaan komen en dat inspireerde ons om dit artikel te schrijven.

De namen van onze buitendouches zijn niet zomaar uit de lucht gegrepen (nou ja, eigenlijk wel een beetje;-)), het zijn de namen van wolktypes, variëteiten, vormen en verschijnselen. Een wolk is een verzameling van kleine waterdruppels, ijskristallen of een mix van beide en wij vonden dat dit heel goed paste bij onze verfrissende en weldadige regenbuien. Daarom was de keuze om deze namen te gebruiken snel gemaakt.

Er is een internationaal systeem voor het benoemen van wolken, dit systeem is gebaseerd op een achttiende-eeuws systeem bedacht door de Engelse apotheker en natuurkundige Luke Howard. De verschillende wolkengeslachten behoren tot een familie, of een combinatie van families. De vier families zijn: hoge wolken, middelgrote wolken, verticaal ontwikkelde wolken en lage wolken en deze families zijn onderverdeeld in verschillende typen. Er zijn dus behoorlijk wat namen om uit te kiezen. De uiteindelijke keuze van een naam wordt voornamelijk bepaald door onze persoonlijke smaak (wat we mooi vinden klinken en makkelijk te schrijven en uit te spreken zijn).

Inmiddels is ons assortiment buitendouches flink uitgebreid en hebben we onder andere de wolkennamen Alto, Arcus, Stratus, Cumulus, Calvus en Cirrus aangenomen. Bij elk nieuw model dat we ontwikkelen, gebruiken we opnieuw de wolkenatlas en bepalen we samen met het team welke naam we de nieuwe buitendouche geven.

Een leuk proces, waar we meestal snel doorheen zijn.

 

 

delen:

Vraag de gratis brochure aan
en laat u inspireren!

gratis brochure aanvragen

Uw buitendouche netjes aan huis geleverd

Bij levering op een adres in Nederland of België, bezorgen wij de buitendouche bij u thuis met onze eigen bezorgservice.
Graag informeren wij u over de voorwaarden.